Mensen gaan gemiddeld 5 tot 8 keer per dag naar het toilet. Als mensen veel vaker naar het toilet gaan of moeite hebben hun plas op te houden kan er sprake zijn van een overactieve blaas. In Nederland heeft ongeveer 6% van de volwassenen te maken met een overactieve blaas. Dit uit zich vaak in het gevoel te moeten plassen. Sommige mensen hebben daarnaast ook moeite om hun plas op te houden of verliezen ongewenst urine. In dat geval is er ook sprake van aandrangincontinentie.
Bij obesitas en incontinentie is goede huidverzorging extra belangrijk, omdat huidplooien en vocht door urine of zweet de huid kwetsbaar maken voor irritatie, smetplekken en infecties.
Lees meerVoor mensen met obesitas is het belangrijk om een incontinenceproduct te kiezen dat rekening houdt met grotere omvang, hogere druk op de blaas/bekkenbodem, huidplooien en vochtophoping. Zoals extra lange inlegverbanden of broekjes en slips voor mensen met een grotere buik- of heupomvang.
Lees meerObesitas vergroot het risico op incontinentie, omdat overgewicht extra druk uitoefent op de blaas en bekkenbodemspieren, waardoor deze verzwakken en urineverlies makkelijker optreedt.
Lees meer<5% Niet-ionogene oppervlakte actieve stoffen, anionogene oppervlakte actieve stoffen. 2-nitropropane-1,3-diol, Benzisothiazolinone, Phenoxyethanol, parfums.
Gebruiksaanwijzing
Het product is op veel plekken te gebruiken. Bijvoorbeeld op vloerbedekking, in bedden of op stoelen en banken. Nare geuren uit afvalbakken verwijder je door te sprayen in de afvalbak, nadat je iets hebt weggegooid. Wil je geuren en vlekken uit matrassen, beddengoed of kussens halen? Spuit dan de beslapen zijde minimaal eens per week en bij het verschonen van het bed in. En gaat het om het verwijderen van geuren en vlekken uit meubilair of vloerbedekking? Ook dan is het een kwestie van minimaal eens per week het meubelstuk of de vloerbedekking inspuiten.
Lees meer