€4,50 Incl. btw
Op voorraad
De ABENA tubeknijper is een handig hulpmiddel om een tube helemaal leeg te krijgen zonder dat de tube terugrolt en er restjes achterblijven. Ideaal voor mensen met weinig kracht in de vingers. De tubeknijper is geschikt voor tubes van maximaal 6,5 cm breed en past op de meeste tandpastatubes en alle Abena huidverzorgingsproducten in een tube tot en met 150 ml, zoals de ABENA Skincare Ointment Barrièrecrème en ABENA Zinc Ointment 20% zinkzalf.
Hoe werkt de tubeknijper?
Schuif de tubeknijper over het uiteinde van de tube. Door de knijper naar voren te schuiven is knijpen met de vingers niet nodig. Zonder veel kracht krijgt u ook de laatste restanten uit de tube. De ABENA tubeknijper haalt alles uit de tube!
Adviesteam
Persoonlijk advies nodig over dit product? Iris en Miranda van het ABENA Adviesteam helpen je graag.
Bel 0485 581150 of stuur een e-mail.
Schrijf je in voor onze nieuwsbrief en ontvang direct een kortingscode.
Zinkzalf met indrogend en beschermend effect. Beschermt de huid tegen invloeden van buitenaf. ABENA Zinkzalf
Huidverzorgende zalf op basis van glycerine en dimethicone voor de verzorging van de huid bij incontinentie. Sluit de huid niet af. ABENA barrièrecrème.